Menu

Spřátelené stránky

  • Dawson and Joey Dawson's creek CZ Pacey&Joey
  • Buffy and Angel.org Dawson's creek.wz.cz Katie Holmes.euweb.cz
  • Dawson Creek.unas.cz Joshua Jackson a spol. Katie Holmes.mysteria.cz

Moje ikonka

  • Moje ikonka

Novinky03.05.2007

UPOZORNĚNÍ!

ZDRAVÍM. JAK JSTE SI VŠIMLI, DELŠÍ DOBU SE NA STRÁNKÁCH NIC NEDĚJE. SERIÁL SKONČIL A NENÍ VÝRAZNÝ DŮVOD UPDATOVAT, NAVÍC MĚ ČEKAJÍ STÁTNICE.

VĚTŠÍ ZKLAMÁNÍ PRO MĚ JE, ŽE JSEM NAŠLA ASI 3 STRÁNKY A BLOGY, KTERÉ SI KLIDNĚ ODKAZUJÍ NA MÁ VIDEA, MUSIC VIDEA, MOJE I VAŠE FAN ARTY A OBRÁZKY, AČKOLIV JE VŠUDE JASNĚ NAPSÁNO, ŽE SI TO NEPŘEJI. A TO NEMLUVÍM O MÝCH TEXTECH, KDE SE ANI LIDÉ NEOBTĚŽUJÍ UVÉST AUTORA A ZDROJ.

VIDEA JSEM PROTO ZE SVÝCH STRÁNEK VYMAZALA. NEVÍM, ZDA DEFINITIVNĚ. JDE O MŮJ PRŮTOK DAT A KDYŽ SI VYSTAVÍTE LINK NA VAŠE STRÁNKY A VYDÁVÁTE JE ZA SVÉ, TAK JE TO NEFÉR! PROTO VÁS VŠECHNY ŽÁDÁM, ABYSTE URYCHLENĚ STÁHLI VŠECHNY!!! MATERIÁLY, KTERÉ JSTE SI "VYPŮJČILI" Z TĚCHTO STRÁNEK, ZE SVÝCH BLOGŮ A STRÁNEK. UVÉST ZDROJE NAPŘ. U VIDEÍ MI STUKUTEČNĚ NESTAČÍ! JSEM AUTOR A DALA JSEM SI S TĚMI VĚCMI PRÁCI A VY SE PROSTĚ CHLUBÍTE CIZÍM PEŘÍM. JESTLI TO TAK BUDE POKRAČOVAT DÁL, TAK STRÁNKY ZAVŘU, NEBO NAPÍŠI PROVOZOVATELŮM VAŠICH BLOGŮ A HOSTINGŮ, ABY VAŠE STRÁNKY SMAZALI ZA PORUŠENÍ NETIKETY. DÍKY ZA POCHOPENÍ.


11.08.2006

Další videa z epizod a také jedno music video

Přidala jsem dalších deset ukázet z epizod, hlavně ze třetí série a z geniální epizod Čtyří do tange. Videa naleznete zde. Konečně se mi podařilo sehnat pomocnici pro tuto stránku. Říká si Sam Le a v přístích updatu si budete přečíst její obsahy a hodnocení epizod. Prozatím tu mám pro vás její music video. Najdete jej zde dole a je to skvělé music video, dokonce s vlastním příběhem! Díky Sam Le.

A všem těm, kteří po mě chtěli ukázky Joey s Eddiem mám jediný vzkaz: PJO, PJO, PJO, PJO.... TOTO JSOU STRÁNKY PJO! :) Díky. :)

DODATEK O ZÁJEMCE O DVD DAWSONOVA SVĚTA: Prosím, následujte tento link a vyhledejte příspěvek od MORO6699


03.08.2006

Nová videa

Přeorganizovala jsem sekci videoukázek a rozdělila jsem videa podle epizod a také jsem přidala nějaká nová videa z 1. a 3. série, která jsou označena jako "NEW". Videa naleznete zde. Další videa budou samozřejmě přibývat.


01.08.2006

Videa již v provozu

Server už je v pořádku. Prosím, stahujte ukázky ze seriálu zde. a hudební videa zde. Enjoy.


31.07.2006

Malé info

Konečně začali vysílat 6. sérii Dawsonova světa. Doufám, že si všichni DJers užili první dva díly a vy PJers jste je ve zdraví přežili. :) Nebojte se, drazí PJers, odteď už to bude jen lepší. :) První PJo scéna nás čeká až v díle 614, ale to je za chvíli. Nejdřív se Pacey rozejde s Audrey, začne nahánět holky, Joey se dá dohromady s číšníkem Eddiem. Vše vyvrcholí PJo epizodou 615 - Castaways, která už nás pak nasměruje k finále. :) Některé ukázky ze 6. série najdete už zde. Takže kdo nevydrží čekat, stáhněte si ukázky. Pozor, jsou pouze v angličtině! Pokud máte zájem přečíst si hodnocení některých epizod 6. série v předstihu, zamiřte sem.

A nyní upozornění: Nepište mi své žádosti o audia, protože už tu nikdy žádná nebudou. Problémy s právy - toť vše. Toto jsou také PJo stránky, takže se tu rozhodně nedočkáte žádných DJo scén. Děkuji za pochopení. :) Až budu mít více času, přidám další ukázky. Psát si můžete o PJo ukázky ze 6. série.


14.06.2006

Kompletní ukázky a hudební videa

Po dlouhé době vás zdravím. :) Jak už určitě víte, Nova konečně odvysílá 6. série Dawsonova světa. Stane se tak po skončení 4. série Andromedy, takže počítám, že to bude někdy na začátku července. Mám alespoň důvod updatovat. :) Bohužel na výpomoc se mi nikdo nepřihlásil, takže updaty nebudou tak často a některé sekce zůstanou defitivně stát, protože na ně prostě nemám čas.

A nyní k mega updatu: V médiích jsou všechna hudební videa a také tam zůstanou. Také jsem nahodila VŠECHNY videoukázky, které tu kdy byly, najdete je zde. Rozhodně budu přidávat další, když mi napíšete, jaké si přejete - nejlépe do guestbooku. Když budete stahovat, může se stát, že nějaká ukázka nebude fungovat, nebo se pod názvem nějaké epizody bude ukrývat jiná - pokud se tak stane, dejte mi vědět. To je zatím vše.:)


16.03.2006

Nové hudební video

V médiích si můžete stáhnout nové a krátké hudební video s názvem The Girl of My Best Friend. Trochu smutnou, ale i hořkosladkou písničku nazpíval božský Elvis a je o tom, jak je to těžké, když se někdo zamiluje do dívky svého nejlepšího přítele. :) Jelikož se mi nikdo nepřihlásil na výpomoc, tak na další update bohužel tento měsíc nemám čas. Mrzí mě to a pokud chcete udržet tyto stránky v chodu, prosím, přihlaste se.

Pokud chcete vidět, jak se jedna herečka definitivně zbavuje "nálepky" seriálové herečky, zajděte se podívat na Michelle Williams ve filmu Zkrocená hora. Zatímco Katie Holmes, která se coby herečka jevila slibněji a byla oblíbenější, Michelle ji totálně převálcovala svojí rolí ušlápnuté, neatraktivní a nešťastné manželky muže, který má poměr s jiným mužem. Oscara sice Michelle nezískala, ale i nominace stačí. Katie svoji Zlatou Malinu za nejhorší herecký výkon také nedostala, ale její miláček Tom ano a ještě dostal zvláštní cenu za Nejnudnější celebritu. :) Gratuluji.

I nadále sháním přispivatele pro tuto stránku.. hlavně pro sekci obsahy epizod. Pokud máte zájem, prosím ozvěte se mi. Při té příležitosti si vyberte dvě epizody, u kterých není popis, napište svoje hodnocení podle vzoru a pošlete mi ho. Bylo by dobré, kdyby přispivatel byl PJo, ale ne zase zarytý, ale ani ne zarytý DJo. :) U epizody stačí krátký popis děje, hodnocení PJo scén a ohodnocení od 1 do 5, jako ve škole - vše máte uvedeno v sekci epizody. Prosím, nehodnoťte epizody, ve kterých není žádný náznak PJo vztahu. Byla bych ráda, pokud mi napíšete, abyste svoji spolupráci mysleli vážně a neskončilo to u jednoho e-mailu. Díky.


15.02.2006

Další hudební videa

V sekci Média si můžete stáhnout dalších 5 hudebních videí. Dobrá zpráva je, že jsem našla hosting pro svá videa. Zatím netuším, co si mohu dovolit a kolik toho tam mohu dát, takže uvidíme. :)

Možná už to víte: Katie Holmes byla nominována na Zlatou malinu za Nejhorší herecký výkon ve filmu Batman. Musím konstatovat, že jí to patří. :) Navíc byla nominována spolu se svým drahouškem Tomem na cenu, která se dá přeložit jako Úlet roku, nebo podivnost roku. Této nominaci se taky nedivím. Katie a Tom by ukázali, že si z toho nic nedělají, kdyby si pro případnou výhru přišli, ale v případě velkého Toma si nedělám iluze. :) To spíše budou stavět na odiv svoji mega lásku na předávání Oscarů. Tam má důvod spíše machrovat Michelle Williams alias Jen z Dawsonova světa. Ta byla nominována za Vedlejší roli ve filmu Zkrocená hora. Film už jsem viděla a Michelle je tam skutečně výborná. Pro bývalou seriálovou herečku je oscarová nominace vždy úspěch. :)

Taková malá perlička: Listovala jsem nejmenovaným televizním programem a narazila tam na program nějakého polského kanálu. Ten nyní dává třetí sérii seriálu DAWSONŮV POTOK. :D :D

I nadále sháním přispivatele pro tuto stránku.. hlavně pro sekci obsahy epizod. Pokud máte zájem, prosím ozvěte se mi. Při té příležitosti si vyberte dvě epizody, u kterých není popis, napište svoje hodnocení podle vzoru a pošlete mi ho. Bylo by dobré, kdyby přispivatel byl PJo, ale ne zase zarytý, ale ani ne zarytý DJo. :) U epizody stačí krátký popis děje, hodnocení PJo scén a ohodnocení od 1 do 5, jako ve škole - vše máte uvedeno v sekci epizody. Prosím, nehodnoťte epizody, ve kterých není žádný náznak PJo vztahu. Byla bych ráda, pokud mi napíšete, abyste svoji spolupráci mysleli vážně a neskončilo to u jednoho e-mailu. Díky.


19.12.2005

Veselé Vánoce a Štastný Nový rok!

True Love Web vám přeje veselé Vánoce a šťastný Nový rok, hodně dárečků, zábavy a štěstí do dalšího roku. Přeji vám, abyste třeba zažili nějakou "zimní pohádku" a o Silvestru moc nepijte, zvláště vy nezletilí, protože letos prý budou ostré kontroly. :) Jsem ráda, že zachováváte přízeň těmto stránkám a jsem vám velice vděčná. Doufám, že tomu tak bude i v roce příštím i přes ne moc časté updaty :) Možná využijete Vánoce k vytvoření nějakého fan artu či povídky. :)


Padmé
12.12.2005

Videa

V médiích jsou ke stažení 4 videa - z 1., 3., 4. a 5. série. Hudební videa se již všechna "protočila" 2x, takže v případě zájmu mi napište, jaké mám dát online - stejně tak audia. Znovu upozorňuji, že disponuji rozsáhlými audii pouze ze 3. a 4. série.

Tímto updatem také oficiálně oznamuji, že updaty budou jednou měsíčně, pokud nenastane něco zvláštního. Seriál skončil, zájem o něj poklesl a jediné, z čeho se dá updatovat, jsou vaše výtvory a těch také moc není. Také mě mrzí, že mi spousta z vás slíbila pomoc (překlad povídek, hosting...), ale pak už se nikdo neozval. To pak po mě nemůžete chtít nějaké pracovní nadšení...

Ráda bych vás upozornila na novou sprátelenou stránku o Katie Holmes. Naleznete jí zde a vypadá moc dobře a slibně.

Náš "protipól" DJo stránka Petra Říhánka je opět online, jen změnila adresu. Navštivte ji. :)...občas..:)


14.11.2005

Audio, videa, povídka

V médiích vás čekají scény z epizod 416 a 416, vrací se music video At the Beginning a na přání ke stažení písnička z epizody 317 - Settling. Chystám nové hudební video, tak se můžete těšit. :)

Janina, nejproduktivnější PJer - vezměte si z ní příklad :) - mi poslala povídku s názvem "Léto" . Je o tom, co by se mohlo stát, kdyby Joey v epizodě 323 s Paceym neodjela.


11.10.2005

Fan art, scény na přání

V médiích vás čekají reprízy ukázek, které jste si sami vybrali: Je to závěr epizody Popelka na bále, závěr Zimní pohádky a úplný závěr seriálu. Opakování starých scén na přání pokračuje, pište vaše přání na guestbook nebo na e-mail. Více toho dnes v Médiích nenajdete, hostitelský web byl poněkud přetížen přenosem dat, takže mu musím dopřát trochu odpočinku. :)

Janina mi poslala pěkné Fan Arty, najdete je v sekci Fan Art . Pokud mi budete posílat nějaké Fan arty, prosím, zasílejte mi je v JPG formátu. Díky. :)

Pravidelný komentář k páru Katie a Tom Cruise: Předně bych chtěla říct, že ač Toma Cruise nijak fanaticky nezbožňuji, považuji zprávy o jeho údajné homosexualitě za poněkud přehnané. Zvláště jistý český časopis, který tento článek uveřejnil, je skutečně věrohodná studnice informací. :) proto vám radím, abyste se podobnými články nezabývali. :) Nicméně to nic nemění na tom, že agentka Katie Holmes tvrdila, že Katie je terpve ve 12. týdnu těhotenství. Podle posledních fotografií však Katie vláčí již tak pětiměsíční AirBag. No...možná bude mít dvojčata. Uvidíme. Tom chce, aby se děcko narodilo v úplném (tzn. scientologickém) tichu, prý to má blahodárný vliv na dětskou psychiku. Taky uvidíme. :D


11.10.2005

Media, audia....

V médiích najdete další vystřiženou scénu ze 4. série, konkrétně z epizody 414 - je to další PJo debata o sexu. Přáli jste si scénu z epizody 420. Tímto se vám omlouvám, myslela jsem si, že tu ta scéna už byla...ona tu sice byla, ale nedala jsem na ni odkaz :), takže ji tu konečně už opravdu máte. Nakonec ukázka z epizody 616, kdy se PJo baví o noci strávené K-Marktu. V Music videích se vrací video věnované Paceymu a na přání píseň z epizody 308.

Už je poměrně jisté, že vás příště čekají reprízy těchto scén: 624: Závěr seriálu, 317 - první PJo polibek. Nerozhodně to je mezi 318 - Dohra prvního polibku a mezi 414 - První PJo sex. Máte poslední možnost rozhodnout, nebo i změnit téměř jisté.

Janina mi poslala pěknou povídku "Léto", která se zabývá otázkou poslední epizody 3. série - Co by se dělo, kdyby Joey s Paceym neodjela? Než se začnete ptát, kde ta povídka je, tak vězte, že je trošku delší a převádět rozsáhlý text do HTML kódu není žádná legrace a je to trošku časově náročnější, takže to chvilku potrvá, než to dodělám.

Katie Holmes, kdysi dávno (údajně) poslední panna Hollywoodu, je těhotná - to už asi víte a bude mít tu výhodu, že se stane první biologickou matkou dítěte "Božského" Toma Cruise. Bohužel, začala odmítat všechny role a chce se soustředit na rodinu - dělá to, co všechny Cruisovy předchozí partnerky - škoda, mohla nás ještě nějak herecky překvapit. Tím pádem je jisté, že v dalším Batmanovi hrát nebude.30.08.2005

Nová galerie, videa, fan arty


Konečně se dva z vás odhodlali a poslali nádherné fan arty a také wallpapery. Fan art s názvem True Love najdete v sekci Fan art a jeho autorkou je Sabina.

Dva krásné wallpapery najdete zde a jejich autorem je hughhh. Moc vám děkuji za krásné výtvory - tvořte dál! Můžeme si později udělat nějakou soutěž o nejlepší fan art.

Přidána galerie epizody 510 - Appetite for Destruction

V sekci Média nová videa: Jedno je z epizody 318 - Neverland, kdy se Pacey a Joey dohodnou, že zůstanou přáteli. Druhá je z 6. série, z epizody 618 - Love Bittes, kdy Joey oznamuje Paceymu, že se vrátil její ex-přítel. Vrací se video věnované epizody 414 - Winters Tale.

Mám tu pro vás nějaké info ohledně Katie, jejího šíleného přítele a o natáčení pokračování Batmana:

Pokud jste doufali, že se ti dva rozešli, tak jste doufali marně. Včera mi moje kamarádka, která je momentálně v Německu, napsala, že jeden bulvární deník zveřejnil detaily chystané svatby Katie a Toma. Na druhou stranu, beru to s rezervou - je to přece jen bulvár.

Tom a Katie chystají svatbu v arabském stylu! Řekla bych, že spíš Tom chystá a prý to bude velmi nákladná záležitost. Katie nejspíš upustila od představy církevního sňatku. Po arabském obřadu bude samozřejmě následovat scientologický obřad. Fotografie ze svatby hodlají prodat jednomu prestižnímu časopisu a jejich cena bude prý mnohonásobně vyšší než za snímky ze svatby Michaela Douglase a Catherine Zety-Jones.

Režisér christopher Nolan chystá pokračování Batmana a Katie nejspíš v pokračování hrát nebude, protože produkci naštvalo, že svým vztahem s Cruisem odvrátila pozornost médií od premiéry Batmana a o Batmanovi se hovořilo jen pouze v souvislosti s Katie, ačkoliv její role nebyla nijak velká.

To jsou však pouze jeden z mnoha možných důvodů, proč Katie možná (ne)bude hrát v pokračování. Batmana. Není to totiž vůbec jisté. Pokud kritici za něco Batmana ztrhali, byl to pouze Katiin herecký výkon a nulová "chemie" mezi ní a představitelem Batmana Christianem Balem.To se samozřejmě režisérovi nelíbí a protože rozhodně nehodlá pustit Balea, vypadá to nyní takto: (následující informace jsou nasbírané z různých zdrojů na internetu.)

- Katie prý roli v pokračování odmítla (tomu nevěřím ani za mák :)) Pokud jí k tomu nedonutil ten šílenec z té sekty :)

- Katie nebude v Batmanovi hrát, protože Batman má v každém filmu jinou partnerku a režisér chce v dalších díle jinou postavu, tudíž i jinou herečku - tak odpovídá Katie na otázky novinárů, proč možná nebude. To je důvod, kterému věřím nejvíc. hrát v pokračování.

- Postava Rachel, kterou hrála Katie, se podle scénáře měla vyskytovat i v dalším díle a režisér chce prý angažovat jinou herečku na stejnou roli - hovoří se hlavně o Natalii Portman (Padmé Amidala ze Star Wars - osobně se touto cestou za Natalii přimlouvám :)). Podle některých spoilerů měla RAchel hrát v pokračování důležitou roli. Spoilery hovoří hlavně o jejím zavražděním Jokerem, Batmanový protivníkem. Jestli jí ovšem bude hrát Katie Holmes je ve hvězdách, ať už je důvod jakýkoliv. Jsem sice fanoušek PJo, ale jsem také fanoušek Batmana a tam se mi Katie vážně nelíbila.


22.08.2005

Nové galerie, videa, audia..


Ráda bych vás poprosila, abyste mi nepsali, abych vám poslala na mail videa, která už jso offline. Jednak na to nemám čas a taky by to pak mohl chtít každý a to bych pak vůbec nemusela dělat tyhle stránky. Posílejte si scény mezi sebou, ale po mně je nechtějte.

Stále můžete posílat fan arty, povídky a své výtvory do chystané sekce "PJers" - informace viz níže.

V sekci Média vás čeká scéna z 1. série z epizody Přítel, kdy Pacey láká Joey na večírek a jedna scéna na přání ze 6. série - závěr epizody 617. Ke stažení starší music video a dvě písničky.

Přidala jsem nové galerie: 302 - Homecoming
Druhá galerie je z dílu Návrat do Capeside: 503
Graby z posledních dvou dílů 6. série: All good things..must come to end Pozor: Pokud jste 6. sérii ještě neviděli a nechcete nic vědět o závěrečném díle, na fotografie se nedívejte. :)02.03.2005

Zvláštní poděkování

Děkuji své kolegyni Darth Annaud za vytvoření designu webu a také Petrovi Říhánkovi za podporu a za půjčení materiálů. :)


© 2005 Padmé
Design: Darth Annaud