Menu

Média

Obrázky | Videoukázky | Music videa | Audio

Obrázky

Prosím, nekopírujte obrázky, videoukázky a music videa na jiné stránky bez mého svolení. Děkuji.

1.série
2.série
3.série
4.série
5.série
6.série
Pózované
Ostatní
Promo
Fan art
Wallpapers

Obrázky | Videoukázky | Music videa | Audio

Videoukázky

V této sekci se budou objevovat různé ukázky z DC, samozřejmě ukázky s Paceym a Joey. Budu ráda, když mi napíšete do guestbooku, jaká videa si přejete. Nemusí to být jen ukázky ze seriálu, ale i různé upoutávky na různé epizody, nebo dokumenty z natáčení.PJO SCÉNY KE STAŽENÍ ZDE


Obrázky | Videoukázky | Music videa | Audio

Music videa


El Tango de Roxanne - Ewan McGregor and Jose Feliciano

Hudební video inspirované typickým milostným trojúhelníkem Pacey-Joey-Dawson, ze kterého vyjde jeden vítěz a jeden poražený. :) Jistě, píseň poněkud netypická, ale je to moje oblíbená. :) Upozornění: Celý text je nutno chápat pouze obrazně, tedy: Joey není žádná prostitutka co prodává po večerech své tělo Dawsonovi a Paceymu. :) Je to pouze připodobnění. :)

Iam Kissing You - Des´ree

Tohle music video nemá žádný zvláštní podtext. Skládá se ovšem jen z takových záběrů, kde Joey a Pacey¨ nemluví nebo se líbají. Krásná píseň z filmu Romeo a Julie pro nejlepší pár. :)

Days Like These - Ianis Ian

Pro toto hudební video jsem použila píseň Days like these, kterou jste mohli slyšet v epizodě 323 - True¨ love. Je to píseň spojená s odjezdem Paceyho a Joey na lodi Pravá láska. Toto video jsem věnovala této krásné epizodě, kdy vyvrcholil milostný PDJo trojúhleník a všichni v vzpomínají, co se událo během¨ tohoto bouřlivého školního roku.

We are the Champions! - We Will Rock You: Musical by Queen

K vytvoření tohoto hudebního videa mě inspirovalo jiné music video od slečny, která si říká Sugz a její stránky s jejími dílky jsou už bohužel offline. Myslím, že je celkem jasné, oč v tomto videu jde - PJers vyhráli, Dawson je looser a Pacey a Joey šampióni. :) Píseň je z muzikálu We Will Rock you, je to živá nahrávka, takže bohužel je slyšet na začátku a konci potlesk.

(I´ve had) The Time of My Life - Bill Medley and Jennifer Warnes

Tuhle písničku z Hříšného tance mám ráda, protože je romantická i svižná zároveň. Paceyho a Joey vlastně spojil tanec, takže toto hudební video je inspirováno celým jejich vztahem, který je vztahem "jejich života".

You Take My Breath Away- Irma

Píseň You take my breath away jste mohli slyšet v TV verzi v epizodě 414 - Winters Tale ve scéně, kdy se Pacey a Joey začínají milovat. Je to má nejoblíbenější písnička a rozzuřilo mě, když ji na DVD verzi nahradili nějakým laciným cajdákem. :) Music video je věnováno hlavně tomu zlomovému Pjo momentu a tomu, co mu předcházelo. Na začátku videa Pacey mluví o tom, jak moc miluje Joey a jak moc pro něj sex znamená, a že ho může sdílet pouze s někým, koho miluje. Původní verzi písně nazpívali Tuck and Patti, tuto verzi nazpívala jakási finalistka jakési Superstar jménem Irma. Doufám, že se dostala hodně daleko, protože si vybrala tuhle úžasnou PJo píseň. :)

What If - Kate Winslet

Přáli jste si nějaké smutné PJo music video, tak zde ho máte. :) Text písně je sice smutný, ale v něm jakási naděje: Co kdybych tě nikdy nenechal odejít, mohli bychom vrátit čas? Možná tohle napadlo i Paceyho a Joey. :) Ale jako v textu písně, ani Joey ani Pacey nikdy nezjistí, jaké by to bylo, kdyby se nikdy nerozešli, takže vzpomínají na šťastné i smutné společné chvíle.

I Turn To You - Christina Aquilera

Toto video jsem věnovala své nejoblíbenější epizodě DC - epizodě ze 4. série Two Gentlemens of Capeside. Video obsahuje převážně záběry z této velmi povedené a dramatické epizody, ale také záběry z předešlých dílů. V textu na začátku se zpívá: Když se ztratím v dešti, ve tvých očích znovu najdu cestu. To jsou přesně slova, která pasují na záběr, kdy Dawson nutí Paceyho opustit loď a jít s ním za Joey. Ta Paceyho zoufale volá, on se na ní zadívá a v tom pohledu je úplně všechno! :)

Pacey Witter - The Best - Tina Turner

Moje první video na vaše přání, věnované Paceymu Witterovi - jeho výstupům, sladkým úsměvům, průserům, polibkům i jeho "sukničkářství". :) Text se svěle hodí na to, co si o něm zřejmě myslíme my fanynky i jeho dívky z DC. :)

At The Beginning (With you) - Richard Marx and Donna Lewis

Svižnější hudební video, které ukazuje vývoj PJo vztahu od úplných začátků - tedy od (ne)přátelství v 1. sérii až po šťasný konec v 6. sérii. :)

The Girl Of My Best Friend - Elvis Presley

Krátké video o tom, jak je to těžké, když se zamilujete do dívky svého nejlepšího přítele. :)

Because of you - Kelly Clarkson

Autorka: Sam Le

Pacey s Joey jsou spolu velmi šťastní, jednoho dne musí Pacey odjet služebně pryč. Často si s Joey volají, jenže Joey se strašně stýská, tak se rozhodne jet za ním. Když tam přijede, načape Pacey s jinou dívkou. Pacey jí vysvětluje, že o nic nešlo, že to byla jen nevinná pusa, ale Joey mu nevěří, tak Pacey odejde a vydá se na loď. Jednoho dne Joey zavolá, ale nedokáží si po telefonu nic říct. Joey se vydá s kamarádkou do města na nákupy a uvidí Paceyho vařit v restauraci, kam přišli na večeři. Zjistí si, kde v přístavu má Pacey loď a jde za ním, když ho uvidí na lodi, vzpomene si na to hezké co mezi nimi bylo a jde za ním. Pacey je překvapený když Joey vidí. Následující dny se spolu baví jako nejlepší kamarádi, ale jejich lásce se nedá bránit, políbí se a dají se znovu dohromady.


Obrázky | Videoukázky | Music videa | Audio


© 2005 Padmé
Design: Darth Annaud